Ilona Filipkowska

Karty podstawowe

Obrazek użytkownika i.filipkowska
Miasto: 
Wrocław, Kraków, Warszawa, Trójmiasto, Poznań
Uprawnienia: 
Nauczyciel Metody
Telefon: 
606 458 749

4-letni kurs metody Feldenkraisa ukończyłam w Szwecji, w kwietniu 2016, pod kierunkiem Alana Questela. Aktualnie szkolę się u Michelle Turner, twórczyni Movement Lesson. Pracuję głównie z dziećmi (w tym z niemowlętami) i i dorosłymi ze schorzeniami neurologicznymi (spastyczne porażenie mózgowe, padaczka, opóźnienie psychoruchowe, stany po udarach, urazach). Organizuję warsztaty dla rodziców dzieci niepełnosprawnych oraz warsztaty ogólnorozwojowe na terenie całej Polski. 

Sesje wyjazdowe: 19-20 października Poznań i 26-27 października Warszawa

Jeśli w Twoim mieście nie ma nauczyciela metody, a jesteś zainteresowany/a warsztatem/cyklem sesji, skontaktuj się proszę.

Regularne zajęcia grupowe odbywają się we wtorki o 20.30 i w piątki o 18.00 w Studio jogi Drzewo Życia przy Tęczowej 57 we Wrocławiu (naprzeciwko Chleboteki) oraz w poniedziałki o 7.30 i 19.30 w 11 Domu przy Powstańców Śląskich 58D. Obydwa miejsca honorują karty Multisport.

Wystarczy ciepły luźny ubiór, maty i koce są na miejscu. 

Sesje indywidualne W CENTRUM WROCŁAWIA po wcześniejszym umówieniu. Cena za sesję w gabinecie we Wrocławiu: dorośli 200 zł, dzieci 150 zł

Więcej informacji na mojej facebookowej stronie Somanautyka - neuroedukacja metodą Feldenkraisa:

https://www.facebook.com/ilonametodafeldenkraisa/

Grupa poświęcona w całości metodzie Feldenkraisa:

https://www.facebook.com/groups/388739645149772/

Find your true weakness and surrender to it. Therein lies the path to genius. Most people spend their lives using their strengths to overcome or cover up their weaknesses. Those few who use their strengths to incorporate their weaknesses, who don’t divide themselves, those people are very rare. In any generation there are a few and they lead their generation.