Ilona Filipkowska

Karty podstawowe

Obrazek użytkownika i.filipkowska
Miasto: 
Wrocław, Łódź, Warszawa, Katowice, Poznań
Uprawnienia: 
Nauczyciel Metody
Telefon: 
606 458 749

4-letni kurs metody Feldenkraisa ukończyłam w Szwecji, w kwietniu 2016, pod kierunkiem Alana Questela. Aktualnie szkolę się u Michelle Turner, twórczyni Movement Lesson. Pracuję głównie z dziećmi (w tym z niemowlętami) i i dorosłymi ze schorzeniami neurologicznymi (spastyczne porażenie mózgowe, padaczka, opóźnienie psychoruchowe, stany po udarach, urazach). Organizuję warsztaty dla rodziców dzieci niepełnosprawnych oraz warsztaty ogólnorozwojowe na terenie całej Polski. 

Stałe zajęcia grupowe są zawieszone do odwołania.

Od poniedziałku 16.3. o 20.00 zapraszam na DARMOWE zajęcia online - wystarczy pobrać aplikację zoom ze strony https://zoom.us/ na komputer, tablet lub telefon, następnie zalogować się, kliknąć Join meeting i wkleić ten numer: 850 121 18 28, następnie kliknąć JOIN AUDIO. Nie trzeba mieć włączonej kamery.

https://www.facebook.com/events/162267564794585/?event_time_id=162267568127918

Sesje wyjazdowe:

25-26 kwietnia - Katowice

Jeśli w Twoim mieście nie ma nauczyciela metody, a jesteś zainteresowany/a warsztatem/cyklem sesji, skontaktuj się proszę.

UWAGA!  Szanowni Rodzice! Z powodu zagrożenia epidemiologicznego odwołałam wszystkie sesje w gabinecie we Wrocławiu i sesje wyjazdowe, nie poruszam się komunikacją miejską i ograniczyłam wyjścia z domu do minimum. Mam jednak propozycję dla osób chcących kontynuować pracę z dzieckiem w domu: sesja jest możliwa u Was w domu, jeśli jedno z rodziców jest w stanie po mnie przyjechać i mnie odwieźć (nie mam auta, a nie chcę też w obecnej sytuacji korzystać z Ubera). Wówczas cena takiej sesji dla dziecka będzie niższa o 50 zł i będzie wynosić 100 zł. W razie zainteresowania proszę o kontakt pod numerem 606 458 749. Mieszkam na Klecinie, blisko obwodnicy Wrocławia.

 

Więcej informacji na mojej facebookowej stronie Somanautyka - neuroedukacja metodą Feldenkraisa:

https://www.facebook.com/ilonametodafeldenkraisa/

Grupa poświęcona w całości metodzie Feldenkraisa:

https://www.facebook.com/groups/388739645149772/

 

Find your true weakness and surrender to it. Therein lies the path to genius. Most people spend their lives using their strengths to overcome or cover up their weaknesses. Those few who use their strengths to incorporate their weaknesses, who don’t divide themselves, those people are very rare. In any generation there are a few and they lead their generation.